Наші думки

     

Вже більше двох місяців діє в нашому навчальному закладі клуб шкільного підприємництва "TOP- CEL ". Прийшов час поділитися своїми враженнями про його роботу.
Бесараб Юлія :" На мою думку , підібралася команда справжніх  лідерів. Ми всі друзі, ми об'єднані однією метою - бути в майбутньому корисним не тільки своїй родині ,а й нашому суспільству. Саме на заняттях клубу ми самовдосконалюємося, формуємо якості , які допомагають нам бути успішним . Мені подобається спілкуватися з членами клубу ,вони завжди веселі ,енергійні, повні цікавих ідей . "

Ладур Андрій  :
Стьожка В'ячеслав:" Не очікували, що так цікаво бути блогерами. Наше завдання - повсякденно відслідковувати події, які відбуваються в житті наших  однодумців. Це відповідальна і водночасно захоплююча справа. Кожен день щось нове : зустрічі з успішними людьми , екскурсії , моделюючі ігри , практичні заняття , психологічні тренінги...
Неможливо передати всієї гами почуттів та позитивних емоцій через монітор. Та все ж корисна і потрібна інформація залишається з нами , цей багаж знань і умінь ,що здобуваємо в клубі обов'язково стане в нагоді в подальшому дорослому житті."

Мінай Анастасія:"Завжди мріяла стати успішним підприємцем , мати " власну справу ". Дуже рада , що цій темі в школі також приділяють увагу , переконуючи ,що можна бути не тільки успішними , а при цьому ще й чесно вести свою справу. Я відчула , що для цього необхідно мати поруч людей ,які володіють особливою енергетикою ( така енергетика є в моїх друзів по клубу ). Нам разом цікаво і легко в спілкуванні .
    Джугостранська Єлизавета: "Допомагаючи організовувати діагностику про здатність позитивно мислити , я сама зрозуміла , наскільки важливо бути оптимістом , заряджати іншних енергією успіху . Було цікаво спілкуватися з однолітками на цю тему , дискутувати щодо ролі позитивного мислення в житті людини . Дякую членам клубу за цікаві хвилини , що проводжу разом з ними ."
Москалець Сергій :" А мені подобається відпочивати разом з членами клубу ,моїми друзями ,на свіжому повітрі . Люблю живе безпосереднє спілкування в мальовничих куточках рідної України . З задоволенням вивчаю природу свого краю , в майбутньому планую рятувати її від лиха . Для цього знадобляться і цілеспрямованість , і витривалість , і наполегливість , якості , які ми розвиваємо на заняттях ."


Ковтун Ольга: «Подобається готуватися до занять з  молодшими ,допомагаючи Наталії Іванівні та Тетяні Володимирівні. Під час підготовки сама багато дізнаюсь нового. Ця робота формує відповідальне ставлення до своїх обов’язків, вчинків , розвиває віру в себе , в свої можливості , надає оптимізму та енергії. Навички роботи з дітьми допоможуть мені в підготовці до обласної олімпіади з педагогіки та психології.»

Буднікова Євгенія: «Я задоволена тим, що мої вміння стали в нагоді. Мені подобається, що ми завжди в русі, захоплені роботою. Як важливо  усвідомлювати себе частиною активної, прогресивної молоді закладу! В клубі я маю змогу реалізувати себе як в творчому, так і в навчально – дослідному аспекті, допомагаючи керівникам в організації та проведенні загальношкільних масових заходів.»Барбарян  Діана: «Завдяки участі у роботі клубу , я маю змогу поповнювати свої знання з правової тематики , дізнаючись про нормативно – правову базу підприємницької діяльності.
   Цікаво і корисно організовувати акції,які допомагають зберегти довкілля. А ще відчуваєш себе потрібним суспільству, роблячи загальну справу. А особливо приємно – відпочинок після виконаної роботи разом з друзями по клубу.»
Цатурян Арина: «Робота в клубі для мене корисна і необхідна, адже це дало мені змогу якісно підготуватися і отримати перемогу в олімпіаді з економіки. Зараз я розумію, що потрапила в клуб невипадково. Ще більше переконуюсь в тому ,що своє професійне майбутнє повяжу з економікою. Я матиму змогу примінити здобуті в клубі знання з основ підприємництва на практиці»

Чернов Валентин: "Мені подобається зустрічатися з успішними людьми ,з працівниками різних установ. Ніколи не завадить повчитися у дорослих,які досягли своєї мети. В клубі ми маємо більше нагоди спілкуватися з підприємливими людьми міста , ходити на екскурсії , відпочивати разом. "Атамас Олександр: "Цікавими виявилися екскурсії на прибуткові підприємства району . Є з кого брати приклад та розвивати в собі якості майбутніх підприємливих людей. Слухаючи їхні розповіді , розумієш , що розумний ризик , ініціативність , сміливість ,працелюбність - запорука успіху та добробуту ."

 Триняк Віталій:"А мене зацікавила робота по організіції тижня підприємництва. Виявляється, можна самостійно успішно керувати процесом. Головне самому бути пунктуальним, енергійним, відповідальним, комунікабельним у спілкуванні з дорослими та однолітками. 
   Я вважаю в нас це непогано вийшло. Результатами та проведенням тижня підприємництва, як ми бачимо були всі задоволені.


Немає коментарів:

Дописати коментар