Події

Практичні вправи, тренінги...
 «Прояв толерантності - шлях до єдності»
Мета: донести до учнів необхідність толерантності в суспільстві через з'ясування принципу терпимості між людьми, між колективами або групами людей; на прикладі сучасного соціального становища в Україні показати нагальну потребу злагоди, поваги до інших людей, їхніх думок виховання толерантного світогляду, поваги до  прав людини,  формування активної громадянської позиції, 
розвивати вміння аналізувати, давати оцін­ку, приймати рішення, вибирати правильну позицію;  виховувати в собі толерантність.

Імітаційна гра «Формула терпимості»
На дошці ми зобразили терези, над однією шалькою записали тезу «Я маю право на повагу та терпимість з боку оточуючих» і просили учнів записати над іншою шалькою таку тезу, щоб була рівновага...

Над іншою шалькою учні записали тезу:
 «Оточуючі мають право на повагу і терпимість
 з мого боку»

Вправа «Дерево "Толерантність"». 
Учнів написали на пелюстках синоніми до слова «толерантність». (Мудрість, чуйність, відповідальність, взаєморозуміння, терпимість, людяність, об'єктивність, повага, доброзичливість)А у нас  важлива подія - член нашого клубу Цатурян Арина здобула перемогу на районній олімпіаді з економіки.

  Переконанні,  що саме здобуті знання в  клубі шкільного підприємництва стали тобі в нагоді та допомогли виборити перемогу! МОЛОДЕЦЬ!

Ми знову разом, і це - подія!

               Нарешті закінчилися ті "скучні" канікули, а то ми вже почали сумувати без наших зібрань, хоча роботи нам вистачало і на канікулах, та ось ми знову всі разом - УРА!!! Ну що пограємо...

       Грали ми в  імітаційну гру «Що потрібно, щоб стати підприємцем?»

Мета заходу: встановлення функцій і характерних рис підприємця,  права підприємця та його обов'язки, перелік потрібної документації для державної реєстрації підприємницької діяльності.


Ланцюжок підприємливих рис...
На осінніх канікулах члени нашого клубу Буднікова Євгенія та Єгоров Віталій разом зі своїми однокласниками побували на екскурсії в легендарному Львові. Ми всі передали вітання чарівному місту. А ще потай заздрили Жені та Віталі.Ми прикладемо максимум зусиль для того, щоб Львів привітно зустрів всіх членів клубу на фініші проекту.


За перемогою - перемога!
Вітаємо наших:Цатурян Арину та Ладура Андрія 
відповідно з першим та другим місцем на  районній олімпіаді з математики.Молодці! Так тримати!Гарний старт! Перемога в районних  інтелектуальних змаганнях.

В нашої   Ольги Ковтун   -   І  місце на олімпіаді з педагогіки та психології.

Вітаємо! Молодець!   А тепер ми  хочемо прикути вашу увагу і увагу всіх свідомих громадян і активну молодь до трагічних сторінок нашої історії, адже шанувати і згадувати ті події - наш святий  обовязок, той хто пам'ятає минуле, заслуговує на успішне майбутнє...

25 жовтня спільними зусилями членів клубу "ТОР - СЕL" був проведений виховний захід присвячений 69-річниці визволення  України від німецько-фашистської окупації на тему "Ніхто не забутий" Ведучі  заходу - члени клубу " TOP-CEL" 
 Чернов Валентин та Атамас Олександр  


Мета заходу:вшанувати пам'ять тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни, показати всю жорстокість, з якою знищувався наш народ;виховувати в учнів повагу до героїчних подвигів співвітчизників, почуття патріотизму та любові до рідної землі.

Святково прибраний зал. На сцені стіл, а на ньому квіти, будильник, який зупинився на четвертій годині. На столі лежать виготовлені учнями солдатські листи-трикутники.(Звучить мелодія «Священная война». Мелодія затихає на фоні екрану і затихаючої мелодії виходить двоє ведучих...)

 Все почалося з грому небесного,
Такого жорстокого, такого нечесного
Із ненависного, злісного грому,
Який на світанку вигнав із дому…
І мама мовчазно - бліді, мов стіна,
І тато поволеньки кажуть:«Війна»
 Учні закладу із захопленням і не прихованим співпереживанням слухали інформацію про запеклі оборонні бої 1941-1942 років, коли фашисти окупували всю територію України, про те як  з 22 липня 1942 року почався багатомісячний окупаційний режим, і як тяжко приходилилось жити нашим співвітчизникам в умовах запровадженого фашистами «Нового порядку».

Учні проглядають відеоуривки військових хронік...

 У відповідь на насильство і жорстокість окупантів,  піднявся весь народ: жінки, старики і діти ставали підпільниками, партизанами. Опір здійснювався на всій окупованій триторії  і був нищівним для загарбників...


Знову плідно працюємо!

 Відбувся семінар - практикум на тему: 

«Види підприємств»

Мета заходу: учні розпізнають види підприємств за формами власності, розміром, організаційно-правовою формою; спостерігають і характеризують особливості функціонування різних видів підприємств,аналізують і роблять висновки про переваги та недоліки різних видів підприємств.

 Продовжуємо вивчати 
Закон України "Про підприємництво"


  Учасники семінару отримали практичне завдання опрацювавши Закон України "Про підприємництво" з'ясувати, які є види підприємств за формами власності, розміром та організаційно-правовою формою

   Учні характеризують особливості функціонування різних видів підприємств на прикладі нашого міста, аналізують і роблять висновки про переваги та недоліки різних видів підприємницької діяльності. 
Члени клубу дізналися, що не допускається заняття підприємницькою діяльністю таких категорій громадян: військовослужбовців, службових осіб органів прокуратури, суду, державної безпеки, внутрішніх справ, державного нотаріату, а також органів державної влади і управління, які покликані здійснювати контроль за діяльністю підприємств.23 жовтня

В рамках обласного місячника профорієнтації молоді в наше містечко завітали працівники обласного центру  зайнятості .

  Члени нашого шкільного клубу підприємництва прийшли на зустріч  в дозвільний центр "Червона калина" та долучилися до обговорення актуальних проблем з розвитку професійної активності та підприємливості. Тема "Успішна кар'єра - запорука стабільного майбутнього" виявилася дуже цікавою. Особливо нам сподобалася інтерактивна гра: "Дерево професій". Під час гри ми отримали багато корисної та цікавої інформації про безмежний світ професій, послуги служби зайнятості та ситуацію на ринку праці, всі учасники клубу залюбки спілкувались з фахівцями обласного центру зайнятості та охоче виконували різні вправи. Цікавою та жвавою для учнів виявилася вправа «Орієнтир у світі професій»

  Саме через ігри та конкурси ми якнайповніше розширили свій світогляд про світ професій, та дізнались про чинники попиту та пропозиції на ринку праці.      Cподіваємось, що допомога служби зайнятості сприятиме вірному та впевненому професійному визначенню майбутніх випускників та членів нашого клубу.
  А ще, дивіться про все це передачу на каналі "Кіровоград", 29 жовтня о 19.00!!!

 27 вересня  

Похід на підприємство з виготовлення м’яких антистресових іграшок

Мета заходу: познайомитися з технологією заснування власної справи  та отримати початкові знання про управління бізнесом.


 

Члени клубу "TOP-CEL" вітають педагогічний колектив з Днем УчителяЧлени нашого клубу Бесараб Юлія та Єгоров Віталій - ведучі свята, присвяченого Дню Учителя.
Вітаємо членів клубу Буднікову Євгенію та Джугостранську Єлизавету з поверненям в Україну.

 Наші дівчата в складі хореографічного ансамблю "Веселка" популяризували український танець на Міжнародному дитячому танцювальному фестивалі в м. Ханіоті (Греція), який проходив з 25 по 30 вересня 2013 року. (Див відео)

Буднікова Женя
Джугостранська ЛізаУвага! Зелений туризм!

Прокладаємо економічно вигідні зелені маршрути рідною Україною.


Члени клубу "ТОР-СЕL" Атамас Олександр
та Чернов Валентин 23 вересня повернулися
з екологічної експедиції мальовничими
куточками Карпат.
Олександр Атамас

                                                                                                    
Презентуємо: гарний краєвид поблизу села Лази  Воловецького району.                                                          

                                                                                                                              Чернов Валентин
Олександ Атамас розповів членам клубу не тільки про Карпати, а й про табір пластунів(село Сопіт Закарпатської області), в якому він перебував у серпні:
"Табір виховує силу духу, допомагає долати життєві перешкоди, гартує фізичне здоров’я. Члени табору навчалися у справжніх лідерів. Мрію бути схожим на вольових, сильних, спритних українських козаків. А ще рекомендую всім друзям та знайомим екологічно чистий, економічно обгрунтований туризм"

Вітаємо переможців ХІХ Всеукраїнського фестивалю ДЮП, який проходив в м. Євпаторія з 4.09. по 12.09.

( Див. відео )

Учасники змагань - члени нашого клубу:

• Бесараб Юлія

• Єгоров Віталій

• Москалець Сергій


Команда "Лицарі порятунку" зайняли ІІІ загальнокомадне місце.; переможці двох конкурсів, чотирьох номінацій 3-го конкурсу "Безпечна прогулянка"

13.09.2013р


Головна подія: ми об’єдналися для роботи в клубі шкільного підприємництва "TOP-CEL"

Вас вітає шкільний клуб підприємництва -2

 НВК "Долинської гімназії - ЗШ І-ІІІ ступенів №3"

"ТОР -СЕL"

Немає коментарів:

Дописати коментар